Ay\'da 4 veya 6 kilo verdiren ilaç Seda Sayan, Davut Güloğlu ve İzzet Yıldızhan gibi birçok ünlü kullanıyor....
Menu

Ay’da 4 veya 6 kilo verdiren ilaç Seda Sayan, Davut Güloğlu ve İzzet Yıldızhan gibi birçok ünlü kullanıyor….

Ayda 4 ila 6 kilo arasında zayıflatıcı özellik taşıyan ilaç, ünlüler arasında büyük ilgi görüyor.

ilacdgdgdhhd1.jpg

Farmed İlaç Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından ithal edilen Fucus Ulva isimli ilaç, ayda 4 ila 6 kilo arasında zayıflatıcı özellik taşıyor. Tamamen deniz yosunlarından, elde edilen ilaca, Türkiye’de de ilgi bir hayli büyük. Farmed firması satış müdürü Gökçen Olurluk, “Yurt dışından ithal ettiğimiz bu ilaç, deniz yosunlarından elde ediliyor ve yüzde 100 doğal.

Hiçbir olumsuz yan etkisi bulunmayan ilaç, bünyeye göre farklılık gösterse de ayda 4 ila 6 kilo arasında zayıflatıcı özellik taşıyor. Türkiye’de henüz yeni olmasına rağmen şuana kadar İzzet Yıldızhan, Davut Güloğlu ve Seda Sayan başta olmak üzere birçok ünlü kullanıyor” dedi. Şimdiye kadar piyasaya çıkan  zayıflama ilaçlarının çeşitli yan etkilerinin olduğu iddialarına değinen Olurluk, “Fucus Ulva’da asla böyle bir olumsuz etki yok. Hatta kolestrol dengesi gibi birçok konuda olumlu etkileri bile var” diye konuştu.

İlacın Türkiye’deki yüzü olan manken Sinem Damla ise, “Seda Sayan, Davut Güloğlu gibi kilo sorunu yaşayan sanatçılar da ilacımızı kullanmaya başladı. Yüzde 100 doğal bu ürünle dileyenler ideal kilosuna kavuşabilecekler” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 1 ay önce Türkiye’ye getirtilen ilaç, bugünden itibaren tüm yetkili eczanelerde satışa sunulacak.

İHA
5 Comments
  1. anna Cevapla
  2. Cansu Dmirci Cevapla
  3. remziye Cevapla
  4. remziye KUYUMCU Cevapla
  5. ayşenur Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.