Aşkın işaretleri
Menu

Aşkın işaretleri

aşk baş

İçiniz kıpır kıpır ve garip bir mutluluk hissiniz mi var? Heyecanlı ve kalp atışlarınız duyuyorsanız aşıksınız demektir. Aşk, dünyanın en güzel duygusudur. Aşık olmak güzeldir ama aşk tek taraflı ise zordur.  Aşık olup olmadığınızı anlamak istiyorsanız, işte aşkın işaretleri;

aşk2

Arkadaşlarınız ile birlikteyken her sohbette onun ismini anıyorsanız ve her sohbet onunla başlıyor ve bitiyorsa aşıksınız demektir. Genelde aşık olduklarında insanlar, aşık oldukları kişiden bahsetmeyi severler. Çünkü, akılları hep ondadır.

Kendi kendinize bahaneler yaratır ve sürekli onunla olmak istersiniz. Bir anda süper bir organizatör olur, onunla birlikte olmak için zaman, yer ayarlarsınız.  Çok işiniz olsa da zaman onun için daima vardır. Yani özetle, önceliğiniz daima aşık olduğunuz kişidir.

aşk4

Yanında birini gördüğünüzde direk kıskanır ve araştırırsınız. Yanında ki kişi kim? Sürekli mi görüşüyor? Arkadaşı mı? Yakın uzak herkese sorar işin aslını öğreninceye kadar mutluluk size haram olur.

Bir anda dünyada ki en yakışıklı adamlar ya da kadınlar ilginizi çekmez hale gelir. Yanınızdayken kokusu başınızı döndürür. Onu gördüğünüzde çocuk gibi sevinirsiniz. Kalbin hızlı atması, avuçların terlemesi de aşkın diğer  sorunları olur.

aşk3

Onun olan her şeye ilgi duyarsınız ve kendinize de almak istersiniz. Onun size attığı telefon ya da maili defalarca okursunuz. Burcunu sorar kendinizin ki ile uyumuna bakarsınız.

Yatağa girince, yanınızda olduğunu düşünür ve mutlu olursunuz. Onun yanındayken bütün hareketlerini kopyalarsınız ve söylediklerini dinlersiniz. Bacak bacak üstüne atarsa atarsınız, başını kaşırsa kaşırsınız. Aşık olduğunuz kişinin söylediği her lafı, sözü dikkatli dinler altında kendinize paylar çıkarırsınız. Arkadaşları ile samimi olmaya çalışarak, hakkında bilgi almaya çalışırsınız.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.