Aşk hakkında gerçekler
Menu

Aşk hakkında gerçekler

aşk baş

Aşk, hayatımızın vaz geçilmez bir parçasıdır. Hepimiz hayatımız boyunca aşık olur ve flört ederiz. O insanı yakaladığımızda evlilikle sonuçlanan ilişkiler yaşarız. Fakat, aşk hep mutluluk içeren bir duygu değildir. Aşkın hayat gibi acı gerçekleri vardır. İşte, aşk hakkında gerçekler;

telefon beklemek

Beklemek. Bir ilişkiye yeni başlıyorsanız, ilk buluşma sonrası beklersiniz. Bu karşılıklı yaşanan bir süreçtir. Yaklaşık 1 hafta içinde size dönülmüyorsa kimya tutmamıştır.

3 randevü

Çıkmak. İlişkilerde ilk 3-4 buluşma çok önemlidir. Karşınızdaki insandan tam olarak hoşlanıp, hoşlanmadığınızı veya bir ilişkinin başlayıp başlamadığını anlarsınız.

arkadaş

Bekar arkadaşlar. Bekar arkadaşlarınız siz aşık olduğunuzda sizin için mutlu olduklarını söylüyorsa asla inanmayın. İlişkiniz esnasında onların söyledikleri tavsiyelere uymayın, fikir danışmayın. (Çok yakın dostlar hariç)

erkek arkadaş

Erkek ve kız arkadaşlar. Hiçbir erkek ve kız, arkadaşınız olmaya meraklı değildir. Dikkatli olmakta fayda vardır.

gözden

Aşk her zaman aynı şiddette seyretmez. Bazen aşkın hafiflediğini hissedebilirsiniz panik yapmayın ve kendinize zaman tanıyın. (hemen ilişkiyi bitirmeyin)

ruh eşi

Dünyada bir tane ruh eşiniz yoktur. Ruh eşi, insanların kimyasının, alışkanlıklarının ve duygularının uymasıdır. Bu kadar kalabalık bir dünyada tek bir ruh eşi yoktur emin olun. Aşka fırsat verin.

Mükemmel cinsellik, aşk varsa yaşanır. Ten uyumunuz ve aşkın şiddeti cinselliğin gücünü arttırır.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.