Aşk acısı nasıl geçer
Menu

Aşk acısı nasıl geçer

Aşk acısı belki de acıların en ağırıdır. Çok sevdiğiniz bir insandan ayrılmak zordur özelliklede halen onu çok seviyorsanız. Fakat tabiki dünyanın da sonu değildir. Daha yaşanacak yıllar, sevecek çok kalp vardır. Peki, aşk acısı nasıl geçer ?

Karanlık tünellerden hemen çıkın. Durumu kabullenin veya değiştirebiliyorsanız çaba sarfedin.  Onu tekrar kazanamıyorsanız vaz geçin ve ayrıldığınızı kabul edin.

Düşünmeye ve duygularınızı tartmaya kendinize zaman verin. Hayatınızda değer verdiğiniz konuları belirleyin ve gerekirse işinize yoğunlaşın.

Arkadaşlarınızla bol vakit geçirin. Arkadaşlar neşenizi yerine getirecek ve içinizi dökeceksiniz. Siz durumun içindesiniz, arkadaşınızsa dışında dolayısı ile daha objektif yorumlar alabilirsiniz. Konuları detayı ile anlatın ve yorum isteyin. Bu sizi rahatlatacaktır.

Yazın. Düşündüğünüz ve size acı gelen herşeyi yazın, böylece kendinizi boşaltacaksınız. Çok rahatlayacağınızı bir süre sonra fark edersiniz.

Yeni arkadaşlıklar kurun. Farklı spor kulüplerine yazılın. Böylece değişik ve farklı insanlar ile tanışıp, arkadaşlık kurabilirsiniz. Birlikte vaktin nasıl geçtiğini bile anlamazsınız.

Hobileriniz olsun. Dans , resim, ahşap işleri gibi farklı hobilere yönelin. Bu hobilerden zevk alın ve zamanı düşünerek değil, kendinize yardım ederek değerlendirin.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.