Lüks Aracını öldükten sonra kullanabilmek için gömecek
Menu

Lüks Aracını öldükten sonra kullanabilmek için gömecek

iş adamı aracını gömüyor

370.000 euro değerindeki bentley marka aracını öldükten sonra kullanabilmek için mezara gömeceğim dedi, olay oldu.

Brezilyalı iş adamı Thane Chiquinho Scarpa, sosyal medyanın tepki odaklı en çok konuştuğu kişilerden biri, nedeni ise 370 bin euro değerindeki lüks aracını evinin bahçesine öldükten sonra kullanabilmek için gömmek.

Thane Chiquinho Scarpa

62 yaşındaki zengin iş adamı, 370 bin euro değerindeki Bentley Continental Flying Spur marka ultra lüks aracını gömeceğini facebook hesabında paylaşınca olanlar oldu, tanınmış iş adamını takip edenler önce inanamadılar sonra ise tepki koymaya başladılar.

Takipçilerden gelen mesajlar ağırlıklı olarak aracını, bir hayır kurumuna bağışlaması yönünde, ancak iş adamı buna hiç mi hiç yanaşmıyor, yüzlerce mesaja aldırış etmeyen iş adamı malikanesinin bahçesinde bir yer kazdırıyor arabası için ve gazetecileri de çağırmayı ihmal etmiyor.

Meğer işin aslı başkaymış..

Thane Chiquinho Scarpa3

Aracını gömmek için bir de tören düzenliyor ve tüm gazetecilerin meraklı bakışları arasında bir de konuşma yapıyor işte iş adamının manidar konuşması.

“Milyon Dolarlık Bentley’imi gömeceğimi söylediğim için bana çok kızdınız. Halbuki birçok insan şu gördüğünüz lüks arabadan çok değerli bir şeyi sürekli toprağa gömüyorlar. Kalpler, karaciğerler, akciğerler, gözler ve böbrekler toprağa gömülüyor. Bu çok aptalca. Dışarıda organ nakli bekleyen o kadar çok insan varken sağlıklı ve işe yarar bir çok organı gömüyoruz. Bu israftan başka bir şey değil! Bentley’in bu organlar yanında hiç bir önemi yok. Bir organdan daha değerli hiçbir şey yok, çünkü insan hayatından daha değerli bir şey yok. Burada organlarımı bağışladığımı şu an resmen açıklıyorum!”

Thane Chiquinho Scarpa2

Bu konuşma aracın gömülmesini bekleyen gazeteciler de şok etkisi yaratırken, çok anlamlı bir mesaj veriyor, çok iyi planlanan bu viral tanıtımdan sonra organ bağışı, %31.5 artıyor ve iş adamı hedefine ulaşmış oluyor.

Alkışlar bu gönlü zengin Brezilyalı iş adamına, bizde buradan bu yürekli adama teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Thane Chiquinho Scarpa4

Thane Chiquinho Scarpa5
One Response
  1. diyet Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.