Allah ölümün bile hayırlısını versin dedirten ölüm olayları
Menu

Allah ölümün bile hayırlısını versin dedirten ölüm olayları

azrailtemsiliresim
Allah ölümün bile hayırlısını versin dedirten ölüm olayları

tabela

1.Devasa restoran tabelası altında ezilen kadın
ABD’nin Nebraska eyaletinde Diana Durre isimli bir kadın, iki köpeğini bir çifte satmak üzere yola çıktı. Buluşma noktası da ünlü bir restoran dev tabelasının tam altıydı. 23 metrelik devasa büyüklükteki tabela şiddetli rüzgar nedeniyle devrildi ve küçük kamyonetinde müşterilerini bekleyen Diana’yı acı bir son karşıladı. Zavallı kadın orada can verdi. Kamyonetin kasasında bulunan köpekler şans eseri kazadan kurtulurken, görevliler tarafından barınağa teslim edildi.

inşaat
2. İntihar eden kadının altında kalan adam

Barselona ‘da bir inşaatın 8’inci katından atlayarak intihar eden kadın, kendisiyle birlikte feci bir ölüme daha sebep oldu. Pencereden atlayan kadın, eşiyle yolda yürüyen Ukraynalı bir adamın üstüne düştü. İntihar eden kadın olay yerinde ölürken, hastahaneye kaldırılan 50 yaşlarındaki adam bir süre sonra hayata veda etti.

intihar

3. Yaptığı test hayatına mal oldu

Toronto’da bir hukuk firmasında çalışan 38 yaşında ki avukat Garry Hoy, staj öğrencilerine ofis camının sağlamlığını kanıtlamak isterken gökdelenin 24’üncü katından aşağıya düşerek hayatını kaybetti. Daha önce defalarca aynı şeyi test eden avukat, öğrencilerine hava atmak için yine cama omuzuyla vurdu. İlk teşebbüsünde cama bir şey olmazken, ikinci denemede genç avukat camın kendisiyle birlikte gökdelenden aşağıya düştü.

çikolata kazanı

4. Çikolota kazanına düşen işçi

‘Charlie ve Çikolata Fabrikası’ filminde geçen bir sahne gerçek hayatta da vuku buldu fakat bu sefer sonuç filmdeki kadar tatlı değildi. New Jersey’de bir çikolata fabrikasında çalışan Vincent Smith, kakao tanklarını erimeleri için çikolata kazanına boşaltırken kayarak kazanın içine düştü. Yaklaşık 500 dereceye ulaşan kazanın bir paletine takılan çalışan, diğer görevliler kendisini kurtarıncaya kadar çikolataya bulanarak geçirdi. Kazandan çıkarılan Vincent kısa süre sonra hayatını kaybetti.

kondom

5. Çıplak adamı kondom öldürdü

Seksüel heyecan arayan 31 yaşındaki Gary Ashbrook yatağında başına geçirilmiş kondomla yetkililer tarafından ölü bulundu. Nitroz oksitle şişirip patlattığı 3 boş kondomla daha bulunan Gary Ashbrook’un, yapılan inceleme sonucunda boğularak öldüğü tespit edildi. Gary 7 yıldır AIDS hastasıydı.

roller

6. Roller coaster operatörü feci şekilde öldü

2003 yılında bir lunaparkta roller coaster operatörü olan Doug McKay, uzun saçları yüzünden korkunç bir şekilde öldü. Saçları araca sıkışan 40 yaşındaki görevli feci şekilde can verdi.

arı

7. Eşinin cenazesinde arılar saldırdı

50 yaşındaki Jaam Singh Girdhan Barela, eşinin cenazesinde gerekli ritüelleri yerine getiriyordu. Eşi yakılmaya başladıktan sonra 300 km’den gelen bal arılarının saldırısına uğrayan üzgün koca, sayısız arı sokması sonucu vefat etti.

fubol takımı

8. Tüm takımı maç ssnasında yıldırım çarptı

1998 yılında Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde trajik bir olay gerçekleşti. Maç 1-1 devam ederken konuk takım üstüne düşen yıldırım tüm oyuncuları öldürdü.

hokey

9. Genç kız hokey topunun çarpmasıyla hayata veda etti

ABD’de sıkı bir hokey fanı olan 13 yaşındaki Brittanie Cecil, rakip takım oyuncusunun vurduğu hokey topunun başına isabet etmesiyle bitkisel hayata girdi. Genç kız 48 saat komada kaldıktan sonra hayata gözlerini yumdu. Bu kaza hokey tarihindeki en ölümcül olay olarak tarihe geçti.

hostes

10. Hostes denize uçtu

28 Nisan 1988’de Aloha Havayolları’nın B-737 uçuşu esnasında üst kabin tavanı patlayarak yırtıldı ve uçtu. Bütün yolcular kemer taktığı için sadece servis yapan bir hostes denize uçtu. Uçak üstü açık bir şekilde indi.

striptiz

11. İtalyan striptizci sürpriz kekin içinde boğuldu

İtalya’da büyük bir doğum günü kekinin içine saklanan 23 yaşındaki striptizci Gina Lalapola, içeride 1 saatten fazla kalınca boğularak hayata veda etti.

sedye

12. Sedye devrilince hasta öldü

1991 yılında başından yaralanan Edward Juchniewicz, sedyenin devrilmesiyle birlikte vefat etti. Bu esnada doktorla konuşan sağlık görevlileri hastayı bandajlarla bağlamayı unutmuştu. Edward, rutin kontrol için doktoruna götürülmüştü.
2 Comments
  1. kenan Cevapla
  2. Pelin Su Güzel Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.